Dla uczniów i rodziców

Prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej:

plik pdf - 5.6 MB

Nasza szkoła bierze udział w porozumieniu na wykonanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży w szkołach prowadzonych przez Miasto Rybnik.

Świadczenie prowadzi Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
lek. stom. Janina Korduła - Pilor
u. Chrobrego 39
44-200 Rybnik
Porozumienie zostało zawarte do 30.06.2022

nr rachunku dochody budżetowe (obiady, prowizje ZUS i US, czynsze za najem, duplikaty legitymacji i świadectw, odszkodowania)

57 1020 2472 0000 6902 0499 4333

W roku szkolnym 2021/2022 Rada Rodziców rekomenduje ubezpieczenie dzieci (tak jak w zeszłym roku) w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AVIVA.

Link do zawarcia ubezpieczenia https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=C622F1A8D79EA60A20FC694EB42E387841E4641AC09316EA69F45DFC25763FBC

Obsługą ubezpieczenia będzie się zajmowała Pani Agnieszka Ignaczak tel. 502 537 982 e-mail: ignaczak.agnieszka@aviva.com.pl

Słaba widoczność spowodowana niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i wcześnie zapadającym zmrokiem, powoduje że piesi na drodze są mało widoczni dla kierujących. Dlatego też, korzystanie z drogi, gdy panują na niej trudne warunki, wymaga zwiększenia uwagi zarówno przez pieszych jak i zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.
1. Noś odblaski – nie gadżety!
Przy zakupie odblasku zwróć uwagę czy został na nim umieszczony znak CE, nazwa producenta i typ wyrobu oraz czy jest dołączona instrukcja użytkowania. Brak tych elementów oznacza, że jest to gadżet – a nie odblask.
2. Bądź widoczny – nie zasłaniaj!
Sprawdź czy elementy odblaskowe nie są zasłonięte przez np. przez szalik, torbę czy plecak.
3. Dbasz o zdrowie – świeć przykładem!
Lubisz biegać? Używaj elementów odblaskowych.
4. Kochasz – zadbaj o bezpieczeństwo!
Zadbaj, aby Twoi bliscy byli widoczni na drodze i używali elementów odblaskowych.
5. Żyć – to myśleć!
Nie wchodź na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych. Noś elementy odblaskowe.
Treści pobrane są że strony Komendy Miejskiej Policji, realizacja programu odblaski w ramach innowacji przeprowadziła p. Maja Kszuk nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa wraz z klasami 8.