Miejskie zawody w pływaniu dziewczyn

2019-03-03

Sport

W "tłusty czwartek" na pływalni krytej MOSiR w Rybniku odbyły się miejskie zawody w pływaniu dziewczyn - rocznik 2006 i młodsze. W zawodach wystąpiła ośmioosobowa reprezentacja naszej szkoły. Nasze uczennice spisały się na medal, w klasyfikacji drużynowej zajęły wysokie 3 miejsce ( zawody wygrała SP nr 5 a druga była SP nr 2). Również trzecie miejsce dziewczyny zajęły w konkurencji sztafet 8 x 50 m stylem dowolnym.
Indywidualnie: Matylda Ferenc - 1 miejsce w stylu grzbietowym, Aleksandra Androsz - 2 miejsce w stylu dowolnym, Martyna Jędrycha - 2 miejsce w stylu klasycznym, Amelia Glenc - 3 miejsce w stylu motylkowym, Milenia Kubiak - 3 miejsce w stylu dowolnym. Ponadto naszą szkołę reprezentowały: Zofia Wróblewska, Otylia Szymura i Kesja Trzcionkowska.