odt
plik odt - 22.6 KB

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ZIMOWE PEJZAŻE”

W dniu 20.02.2024 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zimowe pejzaże”, zorganizowanego przez szkolną świetlicę. Komisja w składzie:
1. Gaszka Magdalena

Gaszka Piotr, 7c

Koleczko Klaudiusz, 7c
Demczuk Filip, 7c

Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, widać było zaangażowanie w estetyczne i zgodne z tematem konkursu ich wykonanie.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych oraz do obejrzenia galerii prac w naszej świetlicy :-).

O rozdaniu nagród poinformujemy przez e-dziennik:-)

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„UCHWYCIĆ MOMENT”

W dniu 20.10.2023 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wakacyjne pejzaże”, zorganizowanego przez szkolną świetlicę.

Komisja w składzie:

Morkowska Alicja, 7b

Demczuk Filip, 7c

Hulbój Emilia, 7c

Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, widać było kreatywność, wyobraźnię, zaangażowanie w estetyczne i zgodne z tematem konkursu ich wykonanie.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych :-).

O rozdaniu nagród poinformujemy przez e-dziennik:-)

Nasi wychowankowie nie przestawają zadziwiać nas swoją pomysłowością oraz kreatywnością podczas pobytu w naszej świetlicy szkolnej :)

Tematem naszych piątkowych zajęć (20.10.2023) były "Jesienne drzewka w ramkach". Efekty prac poniżej :)

Nowy rok szkolny 2023/2024 nadszedł.. dla jednych niestety dla innych stety :D w progach naszej szkolnej świetlicy zawitali nowi świetliczanie, którzy po zapoznaniu się z zasadami i regulaminem zaczęli się zaznajamiać z miejscem, zabawkami, książkami, pomocami plastycznymi. Przy sprzyjającej pogodzie dzieci spędzają także czas na naszym szkolnym placu zabaw przy wspólnej zabawie.

Chcąc rozwinąć chęć czytania książek p.Madzia wykonała z dziećmi swoje własne książeczki :)

26 mają świętowaliśmy Dzień Mamy. Nasi wychowankowie zrobili prace, które napewno zapiszą się w pamięci Mam :)

Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Książki więc nasi wychowankowie, pod czujnym okiem pani Magdy, wykonali własnoręcznie zakładki do książek :)

03.03.2023 nastapiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "W krainie  baśniowej flory i fauny". Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że odznaczają się dużym talentem plastycznym, wyobraźnią oraz, że potrafią stworzyć super pracę :) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych :)

plik doc - 26.5 KB

Podczas pobytu na świetlicy naszym świetliczaninom czas szybko mija na wspólnych grach i zabawach, pracach plastycznych i manualnych, często zaskakując swoją pomysłowością, kreatywnością i chęcią tworzenia nas, wychowawców świetlicy :)

Nasi wychowankowie pod okiem p. Beatki wspólnie stworzyli makietę miasta :)

Przed feriami zimowymi nasi wychowankowie przygotowali piękne, kolorowe serca, żeby móc je wręczyć swoim ukochanym dziadkom w Dniu Babci i Dniu Dziadka, które w tym roku wypadały w trakcie wakacji zimowych.

Za sprawą p. Beatki i naszych wychowanków do naszej świetlicy zawitały wesoły klauny :-). Od razu w sali plastycznej zrobiło się weselej :-)

Przy pomocy naszych wspaniałych pomocy nauczyciela nasi wychowankowie mieli okazję spędzić kreatywnie czas przy przyozdabianiu ciasteczek świątecznych, które potem mogli zanieść do domu i podzielić się nimi ze swoimi rodzinami:-). Z pewnych źródeł wiemy, że smakowały przepysznie :)

Powoli zbliżają się święta więc w naszej świetlicy powoli pojawiają się już nastrój, ozdoby świąteczne, rozmowy o świętach, kolędy...

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Martyna Stypa z klasy 8c, zajęła 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie "Portret Pani Jesieni", zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 w Rybniku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

W naszej świetlicy od 23 września panuje wystrój jesienny, jeżyki wykonali nasi wychowankowie :)

Po wakacjach nasza świetlica zaczęła na nowo tętnić życiem, gwarem, wspólną wesołą zabawą, rozmowami i dyskusjami. Nasi wychowankowie od pierwszych dni nowego roku szkolnego rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię, zdolności ruchowe i manualne w różnych pracach plastycznych oraz grach i zabawach, a zmęczeni "szaleństwami" wypoczywają przy bajce :)

W naszej świetlicy nowy rok zaczęliśmy jak zawsze wesoło i kreatywnie :)

Zrobilismy maski karnawałowe, tworzyliśmy budowle z klocków, pląsaliśmy do Just Dance a zmęczeni odpoczywaliśmy przy bajce :)

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy zapoznaniem się z zasadami panującymi w naszej świetlicy

Podczas pobytu na świetlicy nasi wychowankowie stale wykazują się niesamowitą kreatywnością, pomysłowością i chęcią do tworzenia nowych prac :)

Świętowaliśmy także Dzień Kropki, Dzień Latawca i Światowy Dzień Zwierząt

Razem powitaliśmy jesień

A nawet Światowy Dzień Ośmiornic :)

W naszej świetlicy spędzamy czas kreatywnie i aktywnie :)

Wychowankowie naszej świetlicy podczas pobytu na niej nie próżnują, rozwijają swoje talenty plastyczne, kreatywność oraz mile spędzają czas na wspólnej zabawie.