Rozstrzygnięcie konkursu "Chcemy iść za Tobą drogą do nieba."

2020-06-03

W maju w naszej szkole został zorganizowany internetowy konkurs plastyczny z okazji 100-letniej rocznicy urodzin naszego rodaka, ojca i orędownika Jana Pawła II.
Temat konkursu: "Chcemy iść za Tobą drogą do nieba."

Konkurs był jak zwykle przeznaczony dla chętnych uczniów. Otrzymaliśmy 42 prace. Najwięcej z klas czwartych, piątych i szóstych.

Przyznaliśmy bardzo dużo miejsc i wyróżnień. Dyplomy oraz nagrody będą wręczane w przyszłym roku szkolnym.
Oto wyniki konkursu:

Klasy 1-3:

1. miejsce: Hania Homola 2a
2. miejsce: Natalia Jaworska 1b
3. miejsce: Przemysław Strymecki 2a

Klasy 4-6:

Z klas 4-6 wpłynęło najwięcej prac dlatego komisja przyznała ex aequo dwa pierwsze miejsca, dwa drugie miejsca i trzy trzecie miejsca

1. miejsce: Paweł Wilkowicz 4a, Kamila Dworakowska 6b
2. miejsce: Iza Pańczyk 5c, Paulina Orlik 6a
3. miejsce: Edyta Kupska 4b, Igor Gliszczyński 5a, Barbara Pander 5c

Klasy 7-8:

1. miejsce: Julia Polnik 7c