Film profilaktyczny "Witaminkowo" klasy VA

2020-12-16

Międzynarodowe Święto Osób Niepełnosprawnych

Klasa VA z okazji Międzynarodowego Święta Osób Niepełnosprawnych (3 grudnia) stworzyła film profilaktyczny pod tytułem "Witaminkowo". Film porusza temat zdrowego odżywiania, które w obecnych czasach jest niezwykle ważne. Uczniowie klasy integracyjnej VA uczestniczą w działaniach koła teatralnego prowadzonego przez p. Kaję Widera- Filińską. Sukcesywnie przygotowują materiał, który następnie jest wystawiany dla uczniów SP nr 34. Niestety ze względu na pandemię i zdalne nauczanie w tym roku zamiast apelu, powstał film. Klasę VA w filmowym przedsięwzięciu wspierali uczniowie z klasy VIIE: Szymon Wolny oraz Adrian Maćkowiak.

Film zamieszczamy na stronie szkolnej w Aktualnościach (nad ogłoszeniami nt. COVID-19) dzięki uprzejmości Szymona, który użyczył mu miejsca na swoim kanale YouTube "Szymus I tata"

Zachęcamy do odwiedzania kanału: https://www.youtube.com/channel/UC6PoiYJwEXCGNkc3vyfP8kg/featured