Konkurs plastyczny klas I-III pod hasłem "Jesienne fantazje przyrody"

2020-12-20

W miesiącu październiku dla uczniów klas młodszych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Jesienne fantazje przyrody". Organizatorem konkursu była Rada Dzielnicy Smolna oraz Szkoła Podstawowa nr 34.
     Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej oraz uwrażliwienie na piękno naturalnych barw, które daje nam jesień. Przy użyciu różnych materiałów plastycznych uczniowie wykonali bardzo ciekawe prace. Najciekawsze prace wykonali zostali nagrodzeni uczniowie:
- w klasach pierwszych: Alicja Paprotny, Lena Komarnicka, Paulina Kirylak, Emilia Kulig, Mateusz Grycman, Fijałkowski Jakub.
- w klasach drugich: Maja Graj, Mikołaj Wojdyło, Jan Picho, Tymon Śpiewakowski, Julia Szczucka.
- w klasach trzecich: Eliza Gardjas, Aneta Kacprzyk, Roksana Janik, Nadia Ambroży, Julia Gołucka, Ada Spalding, Jakub Trawnik, Hanna Homola, Julia Zimny, Hanna Kromołowska, Alicja Szolc, Julia Jakubczak.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom i informujemy, że nagrody na Was czekają i zostaną rozdane po powrocie do szkoły.

Organizatorzy konkursu.

Oto prezentacja nagrodzonych prac: (zdjęcia)